Zakup książek dla bibliotek

Idea przyświecająca „Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa” zainspirowała Księgarnię Internetową ePWN, by poprzez aktywną sprzedaż książek dla szkół i bibliotek publicznych włączyć się w akcję rozwoju czytelnictwa wśród Polaków. Działamy na rynku księgarskim już od 2002 roku, a od 2013 roku jesteśmy częścią Grupy PWN – zajmujemy się głównie zamówieniami składanymi przez Internet i nasze Biuro Obsługi Klienta.

Skupiamy się na sprzedaży książek oraz podręczników, a od czasu naszego powstania sklep zdobył już szereg nagród i wyróżnień. Posiadamy m.in. Tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi, a naszym najświeższym osiągnięciem jest zwycięstwo w 2015 roku w konkursie e-Commerce Polska Awards w kategorii „Innowacja roku”.

W Księgarni Internetowej ePWN mamy bogaty wybór nowości wydawniczych, lektur szkolnych, a także różnych atrakcyjnych i wartościowych tytułów – książek dla dzieci oraz tych dla młodzieży. Dodatkowo można u nas zaopatrzyć bibliotekę szkolną w ebooki czy audiobooki, które zyskują coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży.

Zapraszamy biblioteki zarówno szkolne, jak i wszystkie publiczne, do korzystania z naszej oferty, by nie tylko uzupełnić zbiory, lecz także wspomóc polskie czytelnictwo.

Skontaktuj się z nami: serwis@epwn.pl lub telefonicznie: (42) 680-44-79 lub złóż zamówienie poprzez stronę.